Our portfolio

Seria trzech turniejów organizowanych w ramach GrandPrix PLS. Po raz pierwszy pracowaliśmy w plenerze na plaży. W każdej z lokalizacji wyprodukowaliśmy około 600 identyfikatorów.

Stworzyliśmy dwa dwa Biura Akredytacji. Jedno dla obsługi i organizatorów, a drugie dla wystawców i gości. Przez trzy dni wyprodukowaliśmy ponad 7000 identyfikatorów.

Telewizja Polska po raz kolejny zorganizowała Koncert Sylwestrowy w Zakopanem pod nazwą Sylwester z Dwójką. Tym razem i my wzięliśmy udział w organizacji tego wydarzenia. Stworzyliśmy biuro Akredytacji i wyprodukowaliśmy 1300 identyfikatorów.

Realizujemy także małe wydarzenia. W Atlas Arenie podczas I AM HARDSTYLE produkowaliśmy identyfikatory ze zdjęciem, które były dodatkiem do biletu VIP.

Junior Eurovision 2019 to wydarzenie, które po raz pierwszy odbyło się w Polsce. W Arena Gliwice największej hali widowiskowo sportowej w Polsce. Organizowane przez EBU oraz TVP. Obsługiwaliśmy Biuro Akredytacji przez przez prawie trzy tygodnie montażu oraz dwa dni samego wydarzenia. Zastosowaliśmy nasze najnowsze technologie takie jak SmartCube oraz Bramki. Wyprodukowaliśmy 3500 identyfikatorów.

W sierpniu 2019 na terenie Parku Śląskiego, który liczy ponad 535 hektarów odbyła się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Muzyczne święto rozpoczęło się w piątek 23 sierpnia i trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstało prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Jak dodają organizatorzy - Pokazaliśmy, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi. Na FEST Festivalu stworzyliśmy dwa biura akredytacji. Oddzielne biuro dla samych mediów i główną identyfikatorownie dla Artystów, Vendorów, Promotorów Wolontariuszy, oraz oczywiście całej Obsługi i Organizatorów. Przez 5 dni utrzymaliśmy czynne biura od godziny 7:00 do nawet 24:00 i wyprodukowaliśmy ponad 2100 identyfikatorów.

Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 to wydarzenie, organizowane przez PZPS. Spotkania odbywały się w Hali Orbita we Wrocławiu oraz Atlas Arena w Gdańsku.

Volleyball Nations League, czyli Siatkarska Liga Narodów to coroczne wydarzenie, organizowane przez PZPS, w którym braliśmy udział od 2018 roku. Spotkania odbywały się na największych halach sportowych w Polsce. Po raz pierwszy zastosowaliśmy nasz autorski system zabudowy, znacząco poprawiając prezencję Biura Akredytacji. Standardowo zapewniliśmy także dedykowany System Akredytacyjny.

Memoriał Zdzisława Ambroziaka to wydarzenie, z którym byliśmy związani od jego początków, tj od 2005 roku. Na wydarzenie produkowaliśmy identyfikatory ze zdjęciem. Identyfikator zawierał; Imię i nazwisko oraz grupę z podziałem na kolory. Zazwyczaj produkowaliśmy około 1200 identyfikatorów w 3 dni. Identyfikatora początkowo był w wymiarze A7, w latach późniejszych był to już wymiar już A6. Ponadto zapewniliśmy Biuro Akredytacji oraz oczywiście dedykowany System Akredytacyjny.

Beach Volleyball World Tour, czyli Światowe Mistrzostwa w siatkówce Plażowej, organizowane w Warszawie w Monta Beach Volley Club. Podczas tego wydarzenia wyprodukowaliśmy około 700 identyfikatorów ze zdjęciem w formacie A6. Dodatkowo, wspierani przez wolontariuszy z Fundacji Polskiej Siatkówki, Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny przez cały czas trwania Turnieju.

Klubowe Mistrzostwa Świata organizowane przez agencję Professional Sports Events. Polska była gospodarzem Mistrzostw w latach 2017-2018. Jako IDENTI zapewniliśmy spójny System Akredytacyjny, który funkcjonowały w naszych Biuro Akredytacji w trzech miastach jednocześnie. Wyprodukowaliśmy około 600 identyfikatorów w każdym z nich.

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej to największe wydarzenie, w jakim do tej pory mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Ceremonia otwarcia na Stadionie Narodowym, a poszczególne etapy w największych Halach Polsce w: Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. Zorganizowaliśmy 7 Biur Akredytacji, współdziałających ze sobą dzięki spójnemu Systemowi Akredytacji. Nasze doświadczenie i zaplecze umożliwiło organizatorowi zapewnienie jakości obsługi adekwatną do rangi jednego z największych wydarzeń sportowych organizowanych w Polsce w ostatnich latach. Łącznie wyprodukowaliśmy około 12000 identyfikatorów, a nasze biura funkcjonowały przez prawie 30 dni. Na identyfikatorze, poza standardowymi informacjami, był podział na miasta i etapy wydarzenia. Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej były organizowane przez PZPS.

Mistrzostwa PGE to Sportowa olimpiada dla pracowników Polskiej Grupy Energetycznej. Wydarzenie organizowane dwa razy w roku (lato i zima), w którym mieliśmy zaszczyt brać udział kilkakrotnie. Każdy z zawodników otrzymał od nas spersonalizowany identyfikator ze zdjęciem. Identyfikatory produkowaliśmy oczywiście na miejscu organizacji wydarzenia w Bełchatowie i Krynicy Górskiej. Zapewniliśmy także profesjonalne Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny.

Liga Europejska Siatkówki to seria dwóch wydarzeń organizowanych przez CEV. Spotkania odbyły się na Orlen Arenie w Płocku oraz na Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu. Na każde z tych spotkań wyprodukowaliśmy około 450 identyfikatorów. Zapewniliśmy także profesjonalne Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny.

Wieloletnia współpraca z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej zaowocowała uczestnictwem w innych, okazjonalnych wydarzeniach siatkarskich. Takich jak Mecz Gwiazd Polskiej Siatkówki, czy też spotkanie „Złotka vs Reprezentacja Polski”. Na wszystkie poniższe wydarzenia zapewniliśmy Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny

Liga Mistrzów Siatkówki, organizowana przez PGE Skra Bełchatów. Wyprodukowaliśmy 750 identyfikatorów ze zdjęciem. Ponadto zapewniliśmy Biuro Akredytacji oraz oczywiście dedykowany System Akredytacyjny.

World Grand Prix to mecze siatkówki żeńskiej, organizowane przez FIVB na przełomie lat w wielu Halach w całej Polsce. Zazwyczaj produkowaliśmy około 750 identyfikatorów na każde wydarzenie. Nasz zespół zapewnił profesjonalne Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny przez całe wydarzenie.

Liga Światowa Siatkówki to wydarzenie, w którym uczestniczymy od 2004 roku. Organizatorem wydarzeń było FIVB. Na przełomie lat obsługiwaliśmy mecze we przede wszystkim w największych Halach Sportowych w całej Polsce: Spodek Katowice; Tauron Arena Kraków; Atlas Arena Łódź; Ergo Arena Gdańsk; Hala Podpromie w Rzeszowie; Hala Stulecia we Wrocławiu; Arena Poznań; Hala Sportowa Częstochowa; Łuczniczka Bydgoszcz; Arena Toruń. Na spotkania produkowaliśmy identyfikatory w ilościach od 400 do 1200. Zapewniliśmy także profesjonalne Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny.

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej to wydarzenie, w którym mieliśmy zaszczyt brać udział już czterokrotnie na przełomie ostatnich 10 lat. Mistrzostwa organizowane w Polsce odbywały się zawsze w kilku miastach jednocześnie. Ceremonia zakończenia lub otwarcia była na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dzięki naszemu systemowi mogliśmy uruchomić zintegrowane Biura Akredytacji nawet w 5 Miastach jednocześnie. Wprowadziliśmy podział na strefy, fazy i miasta na każdym identyfikatorze. Łączna ilość wyprodukowanych identyfikatorów to blisko 8000 szt. na każde z wydarzeń. Ponadto zapewniliśmy oczywiście dedykowany System Akredytacyjny.

Festiwal Disco Pod Żaglami, organizowany przez Performacne Media Group, w którym uczestniczyliśmy dwukrotnie. Festiwal odbył się w Mrągowskim Amfiteatrze. Przez trzy dni koncertów wyprodukowaliśmy koło 1000 identyfikatorów. Nasz zespół zapewnił profesjonalne Biuro Akredytacji oraz System Akredytacyjny przez całe wydarzenie.

Piknik Country Mrągowo to najdłużej, nieprzerwanie organizowany festiwal w Polsce. Festiwal, na którym pojawiliśmy się po raz pierwszy już w 1999 roku. Początkowo były to identyfikatory bez zdjęć. Zdjęcia wprowadziliśmy po 2004 roku. Na identyfikatorach było kilka grup, takich jak ARTYSTA, OBSŁUGA TECHNIKA, ORGANIZATOR, etc., każda miała inny kolor i inne uprawnienia. Około 1400 identyfikatorów w 3 dni. Zapewniliśmy także profesjonalne Biuro Akredytacji oraz dedykowany System Akredytacyjny.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to wydarzenie na które produkujemy Identyfikatory ze zdjęciem od VI edycji. Na identyfikatorze jest Imię i nazwisko, firma oraz grupa z podziałem na kolory. Standardowo produkujemy Około 1300 identyfikatorów w czasie 4 dni wydarzenia. Ponadto zapewniliśmy Biuro Akredytacji oraz oczywiście dedykowany System Akredytacyjny. Wymiar identyfikatora: A6